Vítejte na stránkách obce Obec Rohoznice, chcete si nastavit zobrazení:

Novinky z Podkrkonoší JARO 2021

  • OI admin
  • 70

Dobrý den,

jako obvykle vám začátkem měsíce zasíláme Novinky z Podkrkonoší. Najdete je na odkaze:

https://katalog.podkrkonosi.eu/topakce202105

Za sdílení na vašich stránkách či šíření dle vašich možností předem děkujeme. Pokud máte zájem zveřejnit svůj článek ve zpravodaji, pište na info@podkrkonosi.eu.

Novinky z Podkrkonoší JARO 2021
Novinky z Podkrkonoší JARO 2021
Novinky z Podkrkonoší JARO 2021

A co v našich květnových Novinkách z Podkrkonoší najdete?

Významné osobnosti a zajímavá místa ve Dvoře Králové nad Labem najdete od poloviny dubna na panelech, které jsou umístěny na náměstí T. G. Masaryka. Více se o této výstavě po širým nebem dozvíte v následujícím článku. O novinkách v cestovním ruchu v Hořicích se vypráví článek z Městského informačního centra Hořice. V Lázních Bělohrad se zaměřují na nemoci pohybového ústrojí, neurologické či kožní problémy. Nově nabízí i pobyt zaměřený na řešení potíží spojených s postcovidovým syndromem. Co je nového v Safari parku Dvůr Králové? Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari se otevře 8. května! Plánujete letní dovolenou? O možnostech kempování v Podkrkonoší se dozvíte hned ve dvou článcích. Zajímáte se o bylinky, jejich pěstování nebo využití? Navštivte bylinkovou zahradu v Žirči, která je i přes trvající opatření otevřena. Pro milovníky pěší turistiky přinášíme informace o naučných stezkách v Miletíně a Podchlumím. V květnových novinkách se toho dočtete samozřejmě mnohem více!

Mnoho sil a samé pěkné zážitky, Katka Karešová a Monika Benešová z Podkrkonoší Ještě si dovolím několik vysvětlení

V odkaze naleznete jednak interaktivní leták, kde při otáčení stránek lze kliknout na některou z „paciček“ a fotka, PDF soubor či video se otevře v novém okně, které funguje jako galerie. Webový odkaz je rovněž aktivní. Šipka směrem dolů vpravo dole na stránce umožňuje stáhnutí PDF verze připravené do tisku, je černobíle a zabírá pouze 4 strany A4. Tato tisková verze obsahuje QR kód, který vás zavede zpátky na elektronický leták. Šipka směrem nahoru umožňuje sdílení.

Ikony vlevo zase slouží pro zvětšení, náhledy a vstup do archivu.

Ing. Kateřina Karešová, Podzvičinsko z.s. Holovousy 39, 508 01 Hořice
+420 776 86 22 32
www.podkrkonosi.eu www.podzvicinsko.cz

Volný čas